SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50468243

JP Motor s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50468243
DIČ
2120333314
Sídlo
Gorkého 10, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIstván Zsolt Ferenci

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JP Motor s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 8. 2016. Vo vedení firmy: István Zsolt Ferenci. V roku 2019 mala firma tržby 913 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2019
3 tis. €
Za rok
×53,9
−4 tis.−2 tis.02 tis.4 tis.2017strata2018—2019×53,9
  • Stratové roky
    1 z 3
  • Najlepší rok
    2019, ×53,9
  • Najslabší rok
    2017, strata 2 tis. €

Ukazovatele 2019

  • Marža
    0,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,5 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2019201820172016
Tržby912 567 €———
Výsledok hospodárenia2 857 €53 €−2 010 €—
Aktíva spolu1 172 510 €269 773 €44 482 €45 532 €
Vlastné imanie5 900 €3 043 €2 990 €5 000 €
Podané24. 11. 20208. 6. 201920. 6. 201819. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120333314
platiteľ od 7. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gorkého 10, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 194253/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2016
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

193 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 193.

História zmien

Posledná zmena 2. 9. 2025 · 7 záznamov

  1. 2. 9. 2025Presun sídlaGorkého 10 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Meštianska 3021 Komárno
  2. 14. 4. 2022Presun sídlaMeštianska 3021 Komárnopredtým Gombaiho 6 Komárno
  3. 14. 4. 2022Nový spoločníkIstván Zsolt Ferenci, podiel 100 %
  4. 24. 11. 2020Podaná účtovná závierkaza rok 2019
  5. 28. 10. 2016Presun sídlaGombaiho 6 Komárnopredtým Hlavná 326 Dunajská Streda
  6. 20. 10. 2016Nový člen vedeniaIstván Zsolt Ferenci, konateľ
  7. 18. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50468243

JP Motor s.r.o. – tržby 913 tis. € – IČO 50468243