SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50469134

MODOST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sečovce · od 2016
IČO
50469134
DIČ
2120335327
Sídlo
SNP 807, 078 01 Sečovce
firmy v okolí

KonateľIng. Monika Domaničová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MODOST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sečovce, v registri od 20. 8. 2016. Vo vedení firmy: Monika Domaničová. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (−77,5 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať146. z 202 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
−77 %
Od 2016
−89 %
0200 tis.400 tis.2016—2017−19 %2018−86 %2019−23 %2021+149 %2022+151 %2023+22 %2024−31 %2025−77 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +151 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -38,7 %
    −51,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,3 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,0 %
    −9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,8 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby36 501 €161 889 €236 281 €194 131 €77 257 €—30 997 €40 231 €277 631 €343 934 €
Výsledok hospodárenia−14 144 €20 342 €124 392 €21 794 €2 159 €−26 695 €8 597 €503 €27 485 €35 169 €
Aktíva spolu349 984 €372 680 €396 036 €279 270 €243 958 €252 531 €273 538 €226 015 €176 225 €244 522 €
Vlastné imanie224 602 €238 746 €218 404 €94 012 €72 218 €50 059 €76 754 €68 157 €67 654 €40 169 €
Podané25. 3. 202630. 3. 202528. 5. 202426. 4. 202319. 6. 202213. 6. 202130. 3. 20201. 4. 201923. 6. 201827. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
146. z 202 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120335327
platiteľ od 20. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 807, 078 01 Sečovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 39771/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
42990 Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sečovce.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Faktoring a forfaitingod 2016
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2016
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictvaod 2016
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2016
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025146. z 202
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Monika Domaničová
  3. 20. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50469134

MODOST s.r.o. – tržby 37 tis. € – IČO 50469134