SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50482297

M-KOMPLEX Plus, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2016
IČO
50482297
DIČ
2120341146
Sídlo
Štefánikova 18, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMartina Adameková, BA(Hons)

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M-KOMPLEX Plus, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 1. 9. 2016. Vo vedení firmy: Martina Adameková, BA(Hons). V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−72,0 %) a zisk 3 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−72 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017+269 %2018+95 %2019−97 %2021−100 %2024×452072025−72 %
  • Najlepší rok
    2024, ×45207

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,0 %
    +9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,7 %
    −38,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,2 %
    −51,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,6 %
    +66,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby12 660 €45 207 €——1 €—1 830 €69 233 €35 449 €9 618 €
Výsledok hospodárenia3 042 €6 632 €−2 419 €−510 €−253 €−150 €589 €2 278 €1 598 €3 224 €
Aktíva spolu49 409 €11 602 €4 358 €6 777 €7 287 €8 297 €29 867 €29 895 €6 285 €4 134 €
Vlastné imanie14 033 €10 990 €4 358 €6 777 €7 287 €7 539 €7 690 €7 101 €4 823 €3 224 €
Podané28. 6. 20266. 5. 202520. 6. 202419. 2. 202316. 3. 202216. 6. 202129. 5. 202029. 6. 20191. 7. 201829. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5585. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
345 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120341146
platiteľ od 25. 1. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 18, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 9. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 33375/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255585. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

38 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 38.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 10. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 25. 1. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120341146
  4. 1. 9. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50482297

M-KOMPLEX Plus, s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 50482297