SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50486969

Dataplan s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2016
IČO
50486969
DIČ
2120344754
Sídlo
Podhájska 8, 940 77 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľIng. Marianna Pšenáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Dataplan s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 31. 8. 2016. Vo vedení firmy: Marianna Pšenáková a Oto Pšenák. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+1,2 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2963. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+1 %
020 tis.40 tis.2016—2017+215 %2018−3 %2019+9 %2020−8 %2021+39 %2022+86 %2023+2 %2024+12 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2017, +215 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,7 %
    −14,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,3 %
    −12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,3 %
    −11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby34 180 €33 790 €30 298 €29 704 €15 948 €11 460 €12 405 €11 374 €11 679 €3 712 €
Výsledok hospodárenia10 151 €14 993 €6 569 €14 496 €6 645 €−616 €2 334 €1 808 €−477 €2 005 €
Aktíva spolu66 473 €56 905 €41 857 €35 702 €18 507 €11 238 €12 616 €15 937 €19 355 €8 691 €
Vlastné imanie62 151 €52 001 €37 008 €30 439 €15 943 €9 298 €9 914 €8 336 €6 527 €7 005 €
Podané31. 3. 202630. 3. 20252. 4. 202430. 3. 202331. 3. 20225. 5. 20212. 11. 202029. 3. 20193. 4. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2963. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120344754
platiteľ od 1. 11. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podhájska 8, 940 77 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 41527/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • vydavateľská činnosťod 2016
  • počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252963. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 4. 2023Nový spoločníkIng. Oto Pšenák, podiel 50 %
  3. 4. 4. 2023Nový spoločníkIng. Marianna Pšenáková, podiel 50 %
  4. 27. 3. 2023Nový člen vedeniaIng. Oto Pšenák, konateľ
  5. 1. 11. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120344754
  6. 31. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50486969

Dataplan s.r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 50486969