SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50495895

KARIN & PARTNERS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50495895
DIČ
2120347900
Sídlo
Jelšová 11, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Karin Zápalová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KARIN & PARTNERS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 15. 9. 2016. Vo vedení firmy: Karin Zápalová. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (+254,9 %) a stratu 78 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať886. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
+255 %
Od 2017
+142 %
0100 tis.200 tis.2017—2018+90 %2019−89 %2020×202021−95 %2022×6,52023−38 %2024−20 %2025+255 %
  • Najlepší rok
    2020, ×20

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -79,6 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -28,3 %
    +16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    231,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby97 428 €27 455 €34 175 €55 139 €8 519 €164 826 €8 236 €76 746 €40 292 €—
Výsledok hospodárenia−77 599 €−95 292 €−65 759 €−61 322 €−80 413 €14 578 €−38 957 €−31 321 €−47 061 €−2 149 €
Aktíva spolu273 837 €211 570 €208 322 €179 984 €171 934 €123 920 €91 748 €91 165 €34 342 €5 047 €
Vlastné imanie−360 805 €−283 207 €−187 915 €−122 156 €−60 834 €−50 698 €−65 277 €−26 321 €−44 210 €2 851 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20251. 7. 202430. 6. 202322. 7. 202231. 3. 202130. 3. 202026. 3. 20195. 3. 201827. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
886. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120347900
platiteľ od 1. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jelšová 11, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 9. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 114112/B
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 4 cez osoby

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025886. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 11. 2022Nový spoločníkMgr. Karin Zápalová, podiel 100 %
  3. 1. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120347900
  4. 15. 9. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50495895

KARIN & PARTNERS, s.r.o. – tržby 97 tis. € – IČO 50495895