SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50519239

EL - HA Steel, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2016
IČO
50519239
DIČ
2120365181
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 367/74, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľDušan Haruska+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EL - HA Steel, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 15. 10. 2016. Vo vedení firmy: Dušan Haruska a Vasil Elischer. V roku 2025 mala firma tržby 95 tis. € (−58,3 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať104. z 179 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
95 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2017
+12 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018+23 %2019−3 %2020−12 %2021+52 %2022−6 %2023+11 %2024+61 %2025−58 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,5 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,4 %
    −8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    −2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,0 %
    −9,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby94 993 €227 554 €141 552 €127 029 €134 474 €88 390 €100 340 €103 708 €84 495 €—
Výsledok hospodárenia7 110 €15 451 €12 371 €4 203 €17 972 €4 182 €13 544 €16 511 €14 382 €—
Aktíva spolu235 602 €279 299 €154 963 €160 456 €117 610 €106 802 €142 649 €126 270 €97 212 €5 000 €
Vlastné imanie110 732 €103 620 €88 167 €75 796 €71 591 €53 619 €49 437 €35 893 €19 382 €5 000 €
Podané4. 6. 202627. 5. 202529. 5. 202412. 4. 202323. 6. 202210. 3. 202216. 3. 202025. 3. 201926. 3. 201819. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
104. z 179 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120365181
platiteľ od 16. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 367/74, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 10. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 33743/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2553 Obrábanie kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Skladovanieod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 16. 11. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2553), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025104. z 179
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 8. 2022Nový spoločníkDušan Haruska, podiel 50 %
  3. 4. 8. 2022Nový spoločníkVasil Elischer, podiel 50 %
  4. 3. 9. 2018Nový člen vedeniaVasil Elischer, konateľ
  5. 16. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120365181
  6. 16. 1. 2017Nový člen vedeniaDušan Haruska, konateľ
  7. 15. 10. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50519239

EL - HA Steel, s.r.o. – tržby 95 tis. € – IČO 50519239