SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50523741

De&Na Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čierny Balog · od 2016

predtým FELLE s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
50523741
DIČ
2120358647
Sídlo
Hlavná 150/8, 976 52 Čierny Balog
firmy v okolí

KonateľMgr. Denisa Kalvaster

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

De&Na Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierny Balog, v registri od 4. 10. 2016. Vo vedení firmy: Denisa Kalvaster. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (+32,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2689. z 4 717 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2017
−40 %
025 tis.50 tis.75 tis.2017—2018−84 %2020−83 %2021×6,82022+173 %2023+2 %2024−11 %2025+33 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2021, ×6,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,6 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,2 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,8 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,2 %
    +27,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby44 267 €33 297 €37 344 €36 434 €13 354 €1 965 €—11 570 €73 618 €—
Výsledok hospodárenia3 386 €2 376 €1 038 €4 115 €1 319 €4 €—−2 078 €−7 546 €−2 617 €
Aktíva spolu49 539 €24 343 €18 654 €18 536 €7 198 €5 764 €5 000 €5 000 €5 233 €2 383 €
Vlastné imanie19 699 €16 313 €10 860 €10 437 €6 322 €5 004 €5 000 €2 922 €−5 163 €2 383 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202526. 6. 202420. 6. 202324. 6. 202226. 5. 20215. 3. 202020. 2. 201926. 6. 20183. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2689. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
376 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120358647
platiteľ od 13. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 150/8, 976 52 Čierny Balog
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 10. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 30984/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
VALDEKA s.r.o. · FELLE s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čierny Balog.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2016
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2016
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252689. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120358647
  3. 18. 9. 2020Zmena obchodného menaDe&Na Slovakia s.r.o.predtým VALDEKA s.r.o.
  4. 18. 9. 2020Nový spoločníkMgr. Denisa Kalvaster, podiel 100 %
  5. 9. 9. 2020Nový člen vedeniaMgr. Denisa Kalvaster, konateľ
  6. 6. 12. 2016Zmena obchodného menaVALDEKA s.r.o.predtým FELLE s.r.o.
  7. 6. 12. 2016Presun sídlaHlavná 150/8 Čierny Balogpredtým Gen. M. R. Štefánika 373/11 Trenčín
  8. 4. 10. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50523741

De&Na Slovakia s.r.o. – tržby 44 tis. € – IČO 50523741