SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50568809

Esmadent s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2016
IČO
50568809
DIČ
2120379041
Sídlo
Mlynská 12, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľMDDr. Martin Spišák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Esmadent s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 8. 11. 2016. Vo vedení firmy: Martin Spišák. V roku 2025 mala firma tržby 192 tis. € (+4,1 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1641. z 6 447 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
192 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2017
+197 %
0100 tis.200 tis.2017—2018−4 %2019+7 %2020+41 %2021+25 %2022+19 %2023+18 %2024+13 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,3 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,1 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,6 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,6 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby192 435 €184 910 €164 218 €139 238 €117 031 €93 379 €66 400 €61 939 €64 705 €—
Výsledok hospodárenia37 153 €30 461 €26 838 €34 049 €19 057 €3 456 €−12 170 €−4 898 €7 812 €−1 191 €
Aktíva spolu172 247 €128 811 €102 901 €95 387 €80 242 €75 258 €80 224 €35 427 €45 307 €3 809 €
Vlastné imanie153 939 €116 786 €86 580 €59 842 €25 792 €6 781 €4 553 €6 723 €11 621 €3 809 €
Podané28. 3. 202631. 3. 202511. 3. 202418. 5. 202310. 3. 202230. 3. 202116. 3. 202019. 2. 20199. 3. 20185. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1641. z 6 447 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská 12, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 11. 2016
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 40199/V
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • ambulancia zubného lekárstva, v špecializovanom odbore zubné lekárstvood 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 13 tis. € · posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová VesDodatok NP—6. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová VesDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy10 tis. €21. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251641. z 6 447
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 7. 2020Nový spoločníkMDDr. Martin Spišák, podiel 100 %
  3. 8. 11. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50568809

Esmadent s.r.o. – tržby 192 tis. € – IČO 50568809