SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50569899

WELDING-mont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2016
IČO
50569899
DIČ
2120378040
Sídlo
Palárikova ul. 3073/4, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľOliver Kúdeľa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WELDING-mont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 5. 11. 2016. Vo vedení firmy: Oliver Kúdeľa. V roku 2025 mala firma tržby 910 tis. € (+340,5 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať134. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
910 tis. €
Za rok
×4,4
Od 2017
+2197 %
0500 tis.1 mil.2017—2018−26 %2019+75 %2020−11 %2021−26 %2022+64 %2023+219 %2024+16 %2025×4,4
  • Najlepší rok
    2025, ×4,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,3 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,8 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby910 051 €206 575 €177 896 €55 739 €33 967 €45 910 €51 443 €29 339 €39 627 €—
Výsledok hospodárenia9 041 €−1 885 €−1 378 €−4 501 €6 802 €330 €−2 449 €596 €1 244 €−1 242 €
Aktíva spolu274 897 €109 391 €59 000 €53 123 €57 327 €23 458 €31 771 €23 383 €20 186 €3 758 €
Vlastné imanie11 555 €2 515 €4 400 €5 779 €10 280 €3 478 €3 148 €5 597 €5 002 €3 758 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202126. 10. 202024. 6. 201927. 6. 201815. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
134. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120378040
platiteľ od 13. 3. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova ul. 3073/4, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 11. 2016
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 41920/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025134. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120378040
  3. 16. 10. 2019Presun sídlaPalárikova ul. 3073/4 Levicepredtým Devičany 204 Devičany
  4. 16. 10. 2019Nový spoločníkOliver Kúdeľa, podiel 100 %
  5. 4. 10. 2019Nový člen vedeniaOliver Kúdeľa, konateľ
  6. 5. 11. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50569899

WELDING-mont s.r.o. – tržby 910 tis. € – IČO 50569899