SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50712136

bajex s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2017
IČO
50712136
DIČ
2120439343
Sídlo
Kamenec 2864/9, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľTomáš Jakubašek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

bajex s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 17. 2. 2017. Vo vedení firmy: Tomáš Jakubašek. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−49,2 %) a zisk 873 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2389. z 3 304 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−49 %
Od 2017
−40 %
0200 tis.400 tis.2017—2018+296 %2019+11 %2020+47 %2021−39 %2022−57 %2023+72 %2024−60 %2025−49 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2018, +296 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,1 %
    +9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,5 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby30 000 €59 104 €148 404 €86 198 €198 530 €323 210 €220 006 €198 637 €50 152 €
Výsledok hospodárenia873 €−2 924 €2 833 €837 €3 821 €10 953 €2 052 €3 695 €464 €
Aktíva spolu165 161 €153 419 €175 052 €159 164 €206 069 €165 719 €129 994 €51 661 €40 225 €
Vlastné imanie42 105 €41 234 €44 157 €41 322 €40 485 €36 663 €25 711 €9 160 €5 464 €
Podané29. 6. 20269. 11. 202528. 6. 202424. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202111. 5. 202027. 6. 201929. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2389. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120439343
platiteľ od 14. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kamenec 2864/9, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 2. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 34096/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
  • Administratívne službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 43 tis. € · posledná 24. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252389. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2017Nový spoločníkTomáš Jakubašek, podiel 100 %
  3. 17. 2. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50712136

bajex s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 50712136