SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50723219

Vermilion Slovakia Exploration s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50723219
DIČ
2120457350
Sídlo
Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľGerard Schut+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vermilion Slovakia Exploration s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 2. 2. 2017. Vo vedení firmy: Gerard Schut, Orsolya Halász a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma stratu 485 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−485 tis. €
Za rok
strata
−600 tis.−400 tis.−200 tis.02017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    9 z 9
  • Najslabší rok
    2025, strata 485 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -8,3 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    139,8 %
    +4,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby——14 314 €390 €146 €—19 516 €—120 499 €
Výsledok hospodárenia−485 000 €−433 004 €−342 862 €−133 919 €−310 840 €−70 032 €−154 878 €−169 096 €−105 382 €
Aktíva spolu5 835 956 €4 782 390 €4 536 237 €4 429 852 €4 290 672 €4 388 972 €4 240 308 €3 358 559 €3 783 656 €
Vlastné imanie−2 324 869 €−1 710 013 €−1 277 009 €−934 147 €−800 228 €−489 388 €−419 356 €−264 478 €−95 382 €
Podané28. 6. 202628. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202330. 6. 202230. 6. 20219. 10. 202021. 6. 201928. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120457350
platiteľ od 17. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 117056/B
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
71122 Geologický prieskum
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geologický prieskum — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71122), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

44 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 44.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2025Nový člen vedeniaMarius Nowak, konateľ
  3. 2. 12. 2021Nový člen vedeniaOrsolya Halász, konateľ
  4. 17. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120457350
  5. 2. 2. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geologický prieskum s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50723219

Vermilion Slovakia Exploration s.r.o. – strata 485 tis. € – IČO 50723219