SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50760971

STRECHY VAGO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Klasov · od 2017
IČO
50760971
DIČ
2120464918
Sídlo
Klasov 242, 951 53 Klasov
firmy v okolí

KonateľJozef Vago

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STRECHY VAGO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Klasov, v registri od 11. 3. 2017. Vo vedení firmy: Jozef Vago. V roku 2025 mala firma tržby 72 tis. € (+15,9 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať913. z 1 674 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
72 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2017
+87 %
0200 tis.400 tis.2017—2018+123 %2019+273 %2020−51 %2021−61 %2022−41 %2023+31 %2024+33 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2019, +273 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,6 %
    +10,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,2 %
    −12,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby72 434 €62 508 €46 958 €35 979 €61 355 €158 254 €321 916 €86 300 €38 677 €
Výsledok hospodárenia8 420 €682 €720 €651 €460 €187 €406 €65 €728 €
Aktíva spolu56 249 €48 246 €23 818 €36 049 €32 203 €58 097 €41 677 €39 646 €7 848 €
Vlastné imanie17 319 €8 899 €8 217 €7 497 €6 846 €6 386 €6 199 €5 793 €5 728 €
Podané12. 3. 202615. 3. 202511. 3. 20246. 6. 202312. 3. 20229. 6. 20215. 3. 202013. 3. 20197. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
913. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120464918
platiteľ od 7. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Klasov 242, 951 53 Klasov
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 42777/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Klasov.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2017
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 10. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 6/1000218057 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—10. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025913. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120464918
  3. 11. 3. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50760971

STRECHY VAGO s.r.o. – tržby 72 tis. € – IČO 50760971