SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50799690

BESKIT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2017

predtým Jóga Rača s. r. o.

IČO
50799690
DIČ
2120485026
Sídlo
Stupava 5665, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľIvan Bečár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BESKIT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 24. 3. 2017. Vo vedení firmy: Ivan Bečár. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € (−6,4 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1511. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2017
+135 %
025 tis.50 tis.75 tis.2017—2018+65 %2019−60 %2020+128 %2021+205 %2022−32 %2023+14 %2024−30 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2021, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,0 %
    −15,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,4 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,7 %
    −10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,4 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby34 772 €37 138 €53 003 €46 522 €68 000 €22 306 €9 790 €24 480 €14 815 €
Výsledok hospodárenia5 912 €11 873 €19 193 €24 064 €39 962 €5 739 €−404 €16 515 €3 937 €
Aktíva spolu28 573 €38 703 €44 616 €51 476 €66 112 €37 763 €49 113 €31 508 €10 047 €
Vlastné imanie25 304 €34 090 €36 267 €50 527 €45 462 €18 122 €22 295 €26 462 €8 937 €
Podané27. 5. 202631. 3. 202524. 4. 202412. 3. 202328. 3. 202216. 5. 202125. 4. 202017. 5. 20195. 4. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1511. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
926 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120485026
platiteľ od 1. 6. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stupava 5665, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 118470/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Jóga Rača s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2017
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časťod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Fotografické službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251511. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2024Presun sídlaStupava 5665 Stupavapredtým Na Kopcoch 3514/10 Stupava
  3. 6. 9. 2023Nový spoločníkIvan Bečár, podiel 100 %
  4. 1. 6. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120485026
  5. 21. 8. 2019Zmena obchodného menaBESKIT s. r. o.predtým Jóga Rača s. r. o.
  6. 21. 8. 2019Presun sídlaNa Kopcoch 3514/10 Stupavapredtým Rustaveliho 10054/4 Bratislava - mestská časť Rača
  7. 24. 3. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50799690

BESKIT s. r. o. – tržby 35 tis. € – IČO 50799690