SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50801589

Privilio s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2017

predtým AF REHAB plus s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
50801589
DIČ
2120484465
Sídlo
Stará spišská cesta 2143/9, 040 01 Košice – Sever
firmy v okolí

KonateľMgr. Eva Zelinková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Privilio s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sever, v registri od 24. 3. 2017. Vo vedení firmy: Eva Zelinková a Daniela Ochránková. V roku 2025 mala firma tržby 542 tis. € (+9,0 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 247 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
542 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2017
+4551 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2017—2018×5,32019+23 %2020+0 %2021+118 %2022+67 %2023+31 %2024+36 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2018, ×5,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,6 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,7 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,3 %
    −11,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby541 556 €497 007 €364 210 €277 001 €166 345 €76 273 €76 000 €61 614 €11 644 €
Výsledok hospodárenia18 578 €9 187 €5 605 €3 889 €3 232 €−5 058 €−3 685 €7 438 €−6 745 €
Aktíva spolu135 368 €119 379 €53 578 €35 783 €22 381 €10 031 €20 636 €17 365 €12 158 €
Vlastné imanie37 441 €18 864 €9 677 €8 572 €4 683 €−3 049 €2 008 €5 693 €−1 745 €
Podané10. 2. 20266. 2. 202513. 2. 20247. 3. 20232. 2. 202218. 3. 202116. 3. 202027. 3. 201929. 5. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120484465
platiteľ od 20. 9. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará spišská cesta 2143/9, 040 01 Košice – Sever
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 67746/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Rehab Care s. r. o. · AF REHAB plus s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sever.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Organizovanie školení, kurzov a odborných seminárovod 2017
  • Reklamné a marketingové službyod 2017
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách na rok 2025-2026—24. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaDohoda o platbách - na rok 2024-2025—19. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9623), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 10. 2021Nový spoločníkMgr. Eva Zelinková, podiel 75 %
  3. 23. 10. 2021Nový spoločníkDaniela Ochránková, podiel 25 %
  4. 16. 9. 2021Nový člen vedeniaDaniela Ochránková, konateľ
  5. 20. 9. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120484465
  6. 24. 3. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50801589

Privilio s. r. o. – tržby 542 tis. € – IČO 50801589