SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50811771

ALFA Line SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2017
IČO
50811771
DIČ
2120490977
Sídlo
Mičurinova 13033/21A, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Krinický+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALFA Line SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 12. 4. 2017. Vo vedení firmy: Miroslav Krinický a Ivana Krinická. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+38,1 %) a zisk 258 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať186. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+38 %
Od 2017
+784 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2017—2018+163 %2019−4 %2020+17 %2021+13 %2022+18 %2023+13 %2024+44 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    +31,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +163 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    98,0 %
    +16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    64,7 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,9 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby1 197 342 €867 237 €600 859 €532 589 €450 843 €399 232 €342 015 €356 807 €135 497 €
Výsledok hospodárenia258 412 €199 042 €146 977 €125 138 €100 761 €79 811 €75 352 €95 930 €38 322 €
Aktíva spolu399 132 €361 774 €242 667 €202 417 €176 370 €137 224 €148 246 €167 716 €87 821 €
Vlastné imanie263 749 €245 035 €195 991 €174 614 €150 176 €129 415 €129 604 €124 252 €43 322 €
Podané3. 3. 202626. 2. 20259. 2. 20246. 2. 202321. 2. 202216. 2. 202119. 1. 202011. 2. 201910. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
186. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120490977
platiteľ od 10. 5. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mičurinova 13033/21A, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 34444/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • dizajnérske činnostiod 2017
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2017
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2017
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2017
  • skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2017
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025186. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 10. 2025Nový spoločníkIng. Miroslav Krinický, podiel 100 %
  3. 25. 9. 2025Nový člen vedeniaIng. Ivana Krinická, konateľ
  4. 2. 6. 2018Presun sídlaMičurinova 13033/21A Prešovpredtým Sihoť 2467/33 Kežmarok
  5. 10. 5. 2018Nový člen vedeniaIng. Miroslav Krinický, konateľ
  6. 12. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50811771

ALFA Line SK s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 50811771