SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50813731

UNISERVIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Modra · od 2017
IČO
50813731
DIČ
2120490790
Sídlo
Kalinčiakova 522/37, 900 01 Modra
firmy v okolí

KonateľMartin Dugovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNISERVIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, v registri od 13. 4. 2017. Vo vedení firmy: Martin Dugovič. V roku 2025 mala firma tržby 77 tis. € (+106,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať108. z 301 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
77 tis. €
Za rok
+106 %
Od 2017
+267 %
050 tis.100 tis.2017—2018+145 %2019+68 %2020−9 %2021−40 %2022+35 %2023−43 %2024+6 %2025+106 %
  • Najlepší rok
    2018, +145 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    +3,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,9 %
    +8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,0 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,4 %
    −13,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby77 121 €37 423 €35 453 €62 525 €46 460 €78 073 €86 248 €51 384 €21 000 €
Výsledok hospodárenia7 282 €2 380 €4 371 €7 761 €7 227 €9 901 €6 951 €−3 823 €410 €
Aktíva spolu103 370 €119 102 €124 498 €123 985 €82 321 €78 175 €56 458 €27 418 €31 060 €
Vlastné imanie56 461 €49 179 €46 799 €42 428 €34 667 €27 439 €17 538 €10 588 €14 410 €
Podané30. 6. 20269. 5. 202528. 3. 202424. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202128. 10. 202028. 3. 201929. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
108. z 301 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120490790
platiteľ od 1. 11. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 522/37, 900 01 Modra
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119033/B
Základné imanie
14 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
29100 Výroba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Modra.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Dopravná zdravotná službaod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Služby požičovníod 2017
  • Kuriérske službyod 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
  • Sťahovacie službyod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 10 tis. € · posledná 25. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto ModraMiesto postrelenia Ľ.Štúra - odstránenie drevín10 tis. €25. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 29100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025108. z 301
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120490790
  3. 13. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50813731

UNISERVIS, s.r.o. – tržby 77 tis. € – IČO 50813731