SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50814133

Slovan company s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50814133
DIČ
2120507565
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľLjuboslav Lokić

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Slovan company s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 5. 2017. Vo vedení firmy: Ljuboslav Lokić. V roku 2025 mala firma tržby 801 tis. € (+79,1 %) a stratu 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať302. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
801 tis. €
Za rok
+79 %
Od 2017
+156 %
0500 tis.1 mil.2017—2018+49 %2019−65 %2020+74 %2021+91 %2022+19 %2023−46 %2024+27 %2025+79 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +91 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,5 %
    −4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -246,6 %
    −252,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -20,9 %
    −22,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,5 %
    +22,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby801 380 €447 568 €352 768 €649 622 €544 757 €285 302 €163 949 €464 289 €312 582 €
Výsledok hospodárenia−28 062 €2 329 €1 577 €11 415 €13 095 €1 693 €1 058 €2 416 €956 €
Aktíva spolu134 477 €127 174 €60 462 €67 991 €68 228 €14 864 €11 157 €20 351 €20 112 €
Vlastné imanie11 380 €39 539 €37 210 €35 633 €24 218 €11 123 €9 430 €8 372 €5 956 €
Podané28. 3. 202627. 3. 202527. 6. 202414. 6. 202328. 3. 202222. 4. 202123. 2. 202025. 6. 201929. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
302. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120507565
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119461/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • dizajnérske činnostiod 2017
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2017
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2017
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2017
  • skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2017
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025302. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

239 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 239.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 10. 2022Nový spoločníkLjuboslav Lokić, podiel 100 %
  3. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120507565
  4. 5. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50814133

Slovan company s. r. o. – tržby 801 tis. € – IČO 50814133