SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50817272

Janmar Ivanka s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 2017
IČO
50817272
DIČ
2120481077
Sídlo
Moyzesova 45, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľMarek Hinterschuster+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Janmar Ivanka s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 31. 3. 2017. Vo vedení firmy: Marek Hinterschuster a Eduard Reissműller. V roku 2025 mala firma tržby 283 tis. € (−16,5 %) a zisk 69 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 132 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
283 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2017
+347 %
0200 tis.400 tis.2017—2018+204 %2019+48 %2020−10 %2021−23 %2022+48 %2023−39 %2024+91 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,6 %
  • Najlepší rok
    2018, +204 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,3 %
    +4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,1 %
    −40,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby282 947 €338 922 €177 620 €289 037 €195 916 €255 466 €284 192 €192 117 €63 248 €
Výsledok hospodárenia68 777 €68 208 €12 785 €−117 797 €508 €1 800 €−61 010 €−1 292 €−2 058 €
Aktíva spolu571 498 €598 155 €609 731 €664 374 €617 760 €617 625 €338 090 €281 239 €33 650 €
Vlastné imanie142 235 €−93 859 €−162 065 €−174 850 €−57 052 €−57 560 €−59 360 €1 650 €2 942 €
Podané11. 2. 202628. 6. 202527. 6. 202428. 6. 202328. 6. 202230. 6. 202131. 3. 202031. 3. 20191. 7. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 132 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120481077
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moyzesova 45, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 118618/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
88910 Denná starostlivosť o deti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Prepojené firmy

6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 6 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2017
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2017
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2017
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2017
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2017
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Denná starostlivosť o deti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 6. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 88910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 132
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (denná starostlivosť o deti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120481077
  3. 31. 3. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia denná starostlivosť o deti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50817272

Janmar Ivanka s.r.o. – tržby 283 tis. € – IČO 50817272