SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50827219

DuMax Pharma s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Badín · od 2017
IČO
50827219
DIČ
2120506179
Sídlo
Sládkovičova 124/20, 976 32 Badín
firmy v okolí

KonateľMgr. art. Juraj Parížek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DuMax Pharma s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Badín, v registri od 12. 4. 2017. Vo vedení firmy: art. Juraj Parížek. V roku 2024 mala firma tržby 44 tis. € (+189,4 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať136. z 251 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
44 tis. €
Za rok
+189 %
025 tis.50 tis.75 tis.2017—2018−60 %2019−13 %2020−99 %2022×3064,32023−77 %2024+189 %
  • Najlepší rok
    2022, ×3064,3

Ukazovatele 2024

  • Marža
    30,6 %
    +22,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,7 %
    +21,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    +13,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,4 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017
Tržby43 551 €15 050 €64 350 €—21 €2 168 €2 480 €6 260 €
Výsledok hospodárenia13 337 €1 215 €39 377 €−325 €−7 929 €−1 903 €−3 335 €−5 968 €
Aktíva spolu89 050 €70 309 €54 708 €876 €1 082 €15 102 €16 952 €20 152 €
Vlastné imanie53 946 €40 609 €39 394 €16 €−2 929 €−6 206 €−4 303 €−968 €
Podané30. 6. 20252. 4. 202430. 6. 202321. 3. 202230. 3. 202130. 6. 202030. 3. 201931. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
136. z 251 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120506179
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 124/20, 976 32 Badín
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 31824/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Badín.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • faktoring a forfaitingod 2017
  • finančný leasingod 2017
  • administratívne službyod 2017
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • vedenie účtovníctvaod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024136. z 251
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120506179
  3. 16. 2. 2022Presun sídlaSládkovičova 124/20 Badínpredtým Jabloňová 29 Banská Bystrica
  4. 16. 2. 2022Nový spoločníkMgr. art. Juraj Parížek, podiel 100 %
  5. 12. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50827219

DuMax Pharma s.r.o. – tržby 44 tis. € – IČO 50827219