SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50840894

AXMONT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2017

predtým I. AXMONT, s. r. o.

IČO
50840894
DIČ
2120493969
Sídlo
Partizánska 798/13, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Jarušek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AXMONT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 19. 4. 2017. Vo vedení firmy: Miroslav Jarušek. V roku 2025 mala firma tržby 140 tis. € (+332,1 %) a zisk 56 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať206. z 394 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
140 tis. €
Za rok
×4,3
Od 2017
−69 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2017—2018−67 %2019×8,62020−89 %2021−84 %2022×22,72023−98 %2024+219 %2025×4,3
  • Priemerný rast ročne
    −13,6 %
  • Najlepší rok
    2022, ×22,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    39,9 %
    +3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,4 %
    +15,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,1 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,5 %
    +4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby140 110 €32 425 €10 157 €522 548 €22 994 €142 001 €1 287 153 €150 080 €450 285 €
Výsledok hospodárenia55 951 €11 775 €−229 €73 475 €−13 268 €−8 889 €299 753 €17 442 €97 988 €
Aktíva spolu309 524 €234 716 €370 664 €386 502 €297 185 €328 093 €417 044 €183 025 €142 458 €
Vlastné imanie274 067 €218 116 €364 272 €364 501 €291 026 €304 294 €313 183 €120 430 €102 988 €
Podané16. 6. 202614. 3. 202514. 3. 202426. 6. 202321. 3. 202229. 3. 202123. 6. 202027. 3. 201927. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
206. z 394 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120493969
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 798/13, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 34583/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
I. AXMONT, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Montáž regálovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025206. z 394
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2023Nový spoločníkIng. Miroslav Jarušek, podiel 100 %
  3. 1. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120493969
  4. 11. 5. 2017Zmena obchodného menaAXMONT, s. r. o.predtým I. AXMONT, s. r. o.
  5. 19. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50840894

AXMONT, s. r. o. – tržby 140 tis. € – IČO 50840894