SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50848364

LuPaTeam s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2017
IČO
50848364
DIČ
2120523207
Sídlo
Sidónie Sakalovej 138/1, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľLukáš Čička+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LuPaTeam s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 27. 5. 2017. Vo vedení firmy: Lukáš Čička a Pavol Čička. V roku 2025 mala firma tržby 3,6 mil. € (−33,5 %) a zisk 90 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať44. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,6 mil. €
Za rok
−34 %
Od 2017
+793 %
02 mil.4 mil.6 mil.2017—2018+266 %2019−5 %2020−18 %2021+31 %2022+18 %2023+63 %2024+86 %2025−34 %
  • Priemerný rast ročne
    +31,5 %
  • Najlepší rok
    2018, +266 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    −44,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,8 %
    +2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby3 601 295 €5 416 478 €2 909 058 €1 788 605 €1 515 726 €1 153 318 €1 399 334 €1 476 349 €403 068 €
Výsledok hospodárenia90 468 €405 092 €20 196 €20 461 €4 177 €−3 923 €25 055 €214 910 €49 994 €
Aktíva spolu2 936 185 €2 373 026 €1 311 854 €1 069 885 €888 750 €645 430 €624 139 €732 486 €164 657 €
Vlastné imanie827 697 €737 229 €332 137 €311 941 €295 934 €291 757 €294 960 €269 904 €54 994 €
Podané29. 7. 20262. 5. 202528. 5. 202413. 4. 202329. 3. 20227. 5. 202126. 3. 202025. 6. 20197. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
44. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120523207
platiteľ od 28. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sidónie Sakalovej 138/1, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 67858/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 321 tis. € · posledná 26. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec PodhorieZmluva o dielo214 tis. €26. 8. 2026
  • Správa ciest Žilinského samosprávneho krajaRÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB SÚVISIACICH SO SPRÁVOU A ÚDRŽBOU CYKLOTRÁS 79 tis. €24. 7. 2025
  • Inšpektorát práce ŽilinaDohoda o splátkach5 tis. €3. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202544. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 7. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodLukáš Čička
  3. 10. 12. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodLukáš Čička
  4. 16. 7. 2025Presun sídlaSidónie Sakalovej 138/1 Bytčapredtým Jablonové 258 Jablonové
  5. 19. 9. 2017Zápis konečného užívateľa výhodLukáš Čička
  6. 19. 9. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPavol Čička
  7. 28. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120523207
  8. 27. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50848364

LuPaTeam s.r.o. – tržby 3,6 mil. € – IČO 50848364