SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50848526

C.AZIRA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2017
IČO
50848526
DIČ
2120513395
Sídlo
Žilinská 810, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľVasil Císar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

C.AZIRA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 17. 5. 2017. Vo vedení firmy: Vasil Císar. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−27,2 %) a zisk 126 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať48. z 552 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−27 %
Od 2018
+287 %
01 mil.2 mil.2018—2019+225 %2020−4 %2021+25 %2022−27 %2023+19 %2024+56 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +225 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,1 %
    −15,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,2 %
    −18,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,1 %
    −13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,5 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby1 133 620 €1 557 904 €1 000 550 €838 102 €1 142 242 €913 007 €949 660 €292 651 €—
Výsledok hospodárenia125 823 €415 289 €291 422 €35 478 €258 455 €214 389 €303 842 €78 269 €—
Aktíva spolu1 383 388 €1 851 738 €1 457 672 €1 096 388 €1 228 291 €941 207 €669 745 €291 400 €5 000 €
Vlastné imanie1 030 514 €1 347 723 €1 142 111 €884 958 €849 480 €591 026 €376 637 €83 269 €5 000 €
Podané28. 6. 202630. 6. 202529. 12. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202127. 10. 202029. 6. 201931. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 552 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
41 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120513395
platiteľ od 28. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žilinská 810, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 34707/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33120 Oprava strojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Rezanie betónových konštrukciíod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava strojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202548. z 552
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava strojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120513395
  3. 17. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava strojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50848526

C.AZIRA s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 50848526