SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50855794

Jozef Banáš s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50855794
DIČ
2120516134
Sídlo
Líščie údolie 138, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Banáš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Jozef Banáš s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 5. 2017. Vo vedení firmy: Jozef Banáš. V roku 2025 mala firma tržby 67 tis. € (+16,2 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať31. z 56 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
67 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2017
+110 %
050 tis.100 tis.2017—2018−22 %2019+109 %2020−57 %2021+61 %2022+150 %2023−32 %2024−5 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2022, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    62,0 %
    +13,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,3 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,8 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,0 %
    +1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby66 568 €57 288 €60 075 €88 971 €35 525 €22 074 €51 848 €24 787 €31 692 €
Výsledok hospodárenia41 253 €27 743 €32 351 €50 127 €18 802 €13 850 €28 034 €291 €7 568 €
Aktíva spolu232 067 €185 816 €164 680 €136 996 €76 863 €57 187 €78 462 €43 632 €44 580 €
Vlastné imanie225 018 €183 765 €156 022 €123 671 €73 545 €54 743 €40 893 €12 859 €12 568 €
Podané20. 7. 20268. 12. 202529. 12. 202410. 4. 202410. 4. 202410. 4. 202410. 4. 202431. 3. 201917. 5. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
31. z 56 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120516134
platiteľ od 15. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Líščie údolie 138, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119560/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
58110 Vydávanie kníh
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2017
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Vydávanie kníh — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 17. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva910 €17. 7. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlas Zmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva910 €1. 4. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva560 €5. 3. 2026
  • Slovenské národné múzeum Komisionárska zmluva—29. 1. 2025
  • SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.Zmluva o zabezpečení kultúrneho vystúpenia70 €12. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 58110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202531. z 56
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (vydávanie kníh).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 7. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120516134
  3. 12. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia vydávanie kníh s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50855794

Jozef Banáš s.r.o. – tržby 67 tis. € – IČO 50855794