SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50856456

LINDAM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50856456
DIČ
2120581177
Sídlo
Trenčianska 62, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Linda Filová

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LINDAM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 18. 5. 2017. Vo vedení firmy: Linda Filová. V roku 2025 mala firma tržby 136 tis. € (+39,7 %) a zisk 67 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
136 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2017
+146 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018+41 %2019−22 %2020+47 %2021−8 %2023+1 %2024+17 %2025+40 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,9 %
  • Najlepší rok
    2020, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,0 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,4 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    49,8 %
    +10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,6 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby136 053 €97 380 €83 478 €—82 378 €89 446 €60 807 €77 834 €55 223 €
Výsledok hospodárenia66 611 €49 258 €48 020 €−10 526 €44 091 €57 160 €17 459 €33 535 €24 633 €
Aktíva spolu133 776 €126 231 €128 247 €81 389 €94 020 €111 914 €86 730 €69 030 €55 078 €
Vlastné imanie110 258 €98 482 €97 611 €78 352 €88 878 €74 787 €47 627 €63 168 €29 633 €
Podané5. 3. 202628. 3. 202516. 3. 202428. 2. 202310. 3. 20223. 3. 202124. 2. 202022. 3. 201921. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
710. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120581177
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trenčianska 62, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119761/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)od 2017
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časťod 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Dizajnérske činnostiod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025710. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120581177
  3. 18. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50856456

LINDAM s.r.o. – tržby 136 tis. € – IČO 50856456