SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50859722

Black Hellboy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šurany · od 2017
IČO
50859722
DIČ
2120506542
Sídlo
SNP 3763/14A, 942 01 Šurany
firmy v okolí

KonateľLukáš Tököly

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Black Hellboy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šurany, v registri od 5. 5. 2017. Vo vedení firmy: Lukáš Tököly. V roku 2025 mala firma tržby 180 € a stratu 160 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5092. z 5 144 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
180 €
Za rok
−86 %
020 tis.40 tis.2017—2018+124 %2019+175 %2020−5 %2021−11 %2022−96 %2025−86 %
  • Najlepší rok
    2019, +175 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,4 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,4 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,8 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby180 €——1 297 €29 123 €32 758 €34 620 €12 600 €5 630 €
Výsledok hospodárenia−160 €−340 €0 €−10 €333 €17 592 €23 844 €31 €−225 €
Aktíva spolu41 529 €41 529 €41 605 €41 605 €42 108 €44 548 €36 291 €5 022 €4 925 €
Vlastné imanie40 802 €40 962 €41 301 €41 302 €41 312 €40 979 €28 650 €4 806 €4 775 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202425. 6. 202330. 6. 202220. 7. 20215. 2. 202030. 6. 201925. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5092. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 3763/14A, 942 01 Šurany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 43180/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šurany.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2017
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2017
  • Fotografické službyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 1. 1. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255092. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50859722

Black Hellboy s. r. o. – tržby 180 € – IČO 50859722