SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50860381

Arnica Montana BB, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2017
IČO
50860381
DIČ
2120508302
Sídlo
Sládkovičova 14200/7A, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Ľubica Zavacká+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Arnica Montana BB, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 4. 5. 2017. Vo vedení firmy: PharmDr. Ľubica Zavacká a PharmDr. Darina Zavacká Krajčoviech. V roku 2025 mala firma tržby 678 tis. € (+10,7 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať631. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
678 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2017
+203 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2017—2018+167 %2019+4 %2020+11 %2021+0 %2022+1 %2023−10 %2024−4 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +167 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,6 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,3 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,5 %
    +1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby678 275 €612 877 €639 315 €706 805 €696 732 €694 970 €624 157 €597 424 €223 951 €
Výsledok hospodárenia11 633 €26 €3 255 €20 643 €12 437 €17 264 €10 132 €16 535 €2 892 €
Aktíva spolu160 112 €137 224 €162 708 €144 042 €141 590 €150 878 €129 972 €152 298 €135 644 €
Vlastné imanie100 068 €88 434 €88 409 €85 154 €64 483 €52 097 €34 882 €24 769 €7 892 €
Podané28. 3. 202625. 2. 202517. 2. 20247. 3. 202322. 3. 202210. 3. 20219. 3. 202028. 3. 201921. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
631. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120508302
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 14200/7A, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 31952/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Administratívne služby.od 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.od 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.od 2017
  • Prenájom hnuteľných vecí.od 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.od 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).od 2017
  • Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025631. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 7. 2025Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Darina Zavacká Krajčoviech
  3. 15. 7. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodPharmDr. Darina Zavacká
  4. 28. 11. 2018Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Darina Zavacká
  5. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120508302
  6. 4. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50860381

Arnica Montana BB, s.r.o. – tržby 678 tis. € – IČO 50860381