SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50860500

Fajbee s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2017
IČO
50860500
DIČ
2120501636
Sídlo
Mlynská 14, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľVeronika Bello+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fajbee s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 27. 4. 2017. Vo vedení firmy: Veronika Bello a Ayokanmi Adegbenga Bello. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (+27,8 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1727. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
+28 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018+206 %2019+53 %2020+3 %2021−52 %2022−17 %2023+105 %2024+24 %2025+28 %
  • Najlepší rok
    2018, +206 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    −7,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,8 %
    −30,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,5 %
    −12,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,5 %
    −19,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby49 497 €38 727 €31 144 €15 164 €18 202 €38 004 €36 958 €24 206 €7 914 €
Výsledok hospodárenia6 937 €8 243 €786 €563 €−3 600 €31 €−67 €1 350 €157 €
Aktíva spolu23 513 €19 768 €10 152 €10 047 €12 073 €15 715 €8 064 €7 357 €5 243 €
Vlastné imanie19 401 €12 464 €4 221 €3 435 €2 872 €6 472 €6 440 €6 507 €5 157 €
Podané20. 6. 202616. 6. 202527. 6. 202425. 1. 202317. 1. 20224. 3. 202124. 1. 202017. 2. 201910. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1727. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
767 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120501636
platiteľ od 2. 10. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská 14, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 34623/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251727. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 20. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120501636
  3. 21. 5. 2020Nový člen vedeniaAyokanmi Adegbenga Bello, konateľ
  4. 27. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50860500

Fajbee s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 50860500