SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50866982

Felidae s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2017
IČO
50866982
DIČ
2120506817
Sídlo
Andovská 133, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľBoris Blaškovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Felidae s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 5. 5. 2017. Vo vedení firmy: Boris Blaškovič. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (−58,4 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5023. z 8 266 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
−58 %
050 tis.100 tis.2017—2018+128 %2019+43 %2020+46 %2021−12 %2022−49 %2023+131 %2024+136 %2025−58 %
  • Najlepší rok
    2024, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,9 %
    −14,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,4 %
    −27,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,7 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,8 %
    −7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby41 138 €98 826 €41 928 €18 176 €35 826 €40 817 €28 051 €19 589 €8 597 €
Výsledok hospodárenia11 898 €42 508 €22 402 €1 252 €17 767 €14 325 €6 527 €6 083 €−849 €
Aktíva spolu154 352 €153 059 €80 435 €52 077 €54 926 €34 079 €19 894 €12 402 €6 035 €
Vlastné imanie126 911 €115 014 €72 506 €50 104 €48 852 €31 085 €16 760 €10 234 €4 151 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202428. 6. 202329. 6. 202230. 3. 202124. 6. 20201. 4. 201928. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5023. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120506817
platiteľ od 1. 7. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andovská 133, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 43184/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Reklamné a marketingové službyod 2017
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2017
  • Sťahovacie službyod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255023. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120506817
  3. 5. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50866982

Felidae s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 50866982