SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50868497

EWES SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50868497
DIČ
2120527563
Sídlo
Palisády 50, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Ovečka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EWES SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 5. 2017. Vo vedení firmy: Dušan Ovečka. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−28,3 %) a stratu 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať460. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−28 %
Od 2017
+1412 %
01 mil.2 mil.2017—2018×8,72019−8 %2020+35 %2021+60 %2022−45 %2023+178 %2024−19 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    +40,4 %
  • Najlepší rok
    2018, ×8,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,2 %
    −7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -13,3 %
    −57,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    134,4 %
    +38,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby1 081 051 €1 507 630 €1 867 300 €671 049 €1 223 158 €766 791 €567 099 €619 255 €71 509 €
Výsledok hospodárenia−34 334 €69 894 €81 027 €−106 353 €4 811 €34 760 €24 483 €21 393 €5 028 €
Aktíva spolu258 102 €157 282 €488 245 €504 341 €294 435 €375 766 €392 775 €130 648 €104 987 €
Vlastné imanie−88 834 €7 063 €−19 826 €−100 853 €10 311 €64 743 €29 983 €31 421 €10 028 €
Podané19. 6. 20262. 6. 202514. 6. 202422. 6. 202320. 3. 202218. 4. 202130. 3. 202028. 3. 20196. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
460. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120527563
platiteľ od 16. 10. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 50, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119730/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2017
  • administratívne služby,od 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2017
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 1,4 mil. € · posledná 29. 4. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025460. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 6. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Dušan Ovečka
  3. 16. 10. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120527563
  4. 18. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50868497

EWES SK, s. r. o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 50868497