SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50878549

Village House s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2017
IČO
50878549
DIČ
2120510744
Sídlo
Močarianska 5712, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Iveta Mihoková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Village House s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 12. 5. 2017. Vo vedení firmy: Iveta Mihoková a Jaroslav Mihok. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−27,4 %) a zisk 79 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4572. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−27 %
020 tis.40 tis.2019—2020+174 %2021+35 %2022−13 %2023+1 %2024+150 %2025−27 %
  • Najlepší rok
    2020, +174 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,2 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby26 200 €36 079 €14 439 €14 297 €16 438 €12 167 €4 436 €——
Výsledok hospodárenia79 €512 €14 €−9 401 €−6 485 €−3 637 €−762 €—−250 €
Aktíva spolu294 399 €285 019 €296 694 €244 174 €249 079 €248 246 €246 322 €4 750 €4 750 €
Vlastné imanie282 073 €281 994 €237 609 €243 126 €246 716 €241 351 €244 988 €4 750 €4 750 €
Podané18. 3. 202615. 3. 202527. 3. 202424. 6. 202327. 6. 202223. 6. 202127. 10. 202028. 3. 201927. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4572. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120510744
platiteľ od 13. 8. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Močarianska 5712, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 41435/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254572. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120510744
  3. 12. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50878549

Village House s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 50878549