SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50879316

JUREST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trstená · od 2017
IČO
50879316
DIČ
2120511921
Sídlo
Nábrežie Ľudovíta Štúra 608/29, 028 01 Trstená
firmy v okolí

KonateľJuraj Šuhaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JUREST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstená, v registri od 12. 5. 2017. Vo vedení firmy: Juraj Šuhaj. V roku 2025 mala firma tržby 203 tis. € (+11,8 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať208. z 1 010 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
203 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2017
+223 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018+21 %2019−20 %2020+26 %2021−7 %2022+34 %2023+18 %2024+60 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,4 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,9 %
    −4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,1 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,1 %
    +13,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby203 204 €181 792 €113 580 €96 142 €71 487 €76 955 €60 944 €76 232 €62 855 €
Výsledok hospodárenia13 075 €13 950 €9 087 €8 387 €4 804 €4 919 €2 226 €7 685 €8 710 €
Aktíva spolu117 517 €81 145 €62 716 €59 847 €49 035 €48 322 €43 579 €30 841 €27 886 €
Vlastné imanie77 462 €64 502 €50 526 €41 779 €33 642 €28 837 €23 919 €21 693 €13 710 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202522. 6. 202424. 6. 202330. 6. 202224. 6. 20213. 6. 202014. 6. 201918. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
208. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120511921
platiteľ od 4. 10. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nábrežie Ľudovíta Štúra 608/29, 028 01 Trstená
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 67756/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trstená.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Sťahovacie službyod 2017
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 2017
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2017
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 2017
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025208. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 10. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120511921
  3. 12. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50879316

JUREST s.r.o. – tržby 203 tis. € – IČO 50879316