SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50898213

HRAŠKO events / weddings, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50898213
DIČ
2120524505
Sídlo
Žltá 5, 851 07 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľTatiana Hraško, LL.M.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HRAŠKO events / weddings, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 27. 5. 2017. Vo vedení firmy: Tatiana Hraško. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať932. z 1 127 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2017
−77 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018−68 %2019+20 %2020−51 %2021−34 %2022+56 %2023−64 %2024+217 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2024, +217 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    36,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby9 200 €8 940 €2 820 €7 800 €5 000 €7 600 €15 400 €12 800 €40 479 €
Výsledok hospodárenia3 776 €1 954 €−862 €−104 €−3 011 €−904 €−1 460 €1 407 €12 563 €
Aktíva spolu10 740 €6 925 €4 626 €5 487 €9 482 €16 692 €22 378 €19 479 €24 006 €
Vlastné imanie10 264 €6 488 €4 534 €5 396 €8 219 €16 606 €17 510 €18 970 €17 563 €
Podané17. 2. 202631. 1. 20259. 1. 20249. 3. 20237. 3. 202225. 1. 202115. 1. 20208. 2. 201913. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
932. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žltá 5, 851 07 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 120003/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Zhotovovanie a údržba internetových stránok v rozsahu voľnej živnostiod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2017
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Reklamné a marketingové službyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025932. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50898213

HRAŠKO events / weddings, s. r. o. – tržby 9 tis. € – IČO 50898213