SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50899350

Patriks PUB s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2017
IČO
50899350
DIČ
2120520930
Sídlo
Bratislavská 49/119, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľPatrik Šedivý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Patriks PUB s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 26. 5. 2017. Vo vedení firmy: Patrik Šedivý. V roku 2025 mala firma tržby 320 tis. € (−16,4 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať187. z 833 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
320 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2018
+57 %
0200 tis.400 tis.2018—2019+17 %2020−26 %2021−1 %2022+23 %2023+53 %2024+15 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,1 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    34,2 %
    −9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby319 877 €382 402 €332 533 €217 335 €176 405 €177 590 €238 812 €203 808 €—
Výsledok hospodárenia16 413 €14 589 €13 349 €−92 306 €−45 029 €−51 904 €−30 130 €406 €—
Aktíva spolu48 042 €33 721 €43 719 €17 056 €19 312 €19 323 €21 823 €14 808 €5 000 €
Vlastné imanie−169 614 €−186 026 €−200 615 €−213 964 €−121 658 €−76 628 €−24 725 €5 406 €5 000 €
Podané2. 3. 20265. 3. 202527. 2. 202427. 3. 202324. 3. 202210. 5. 202125. 5. 202027. 5. 201923. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
187. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120520930
platiteľ od 1. 9. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 49/119, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 34763/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • skladovanieod 2017
  • prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • nákladná cestá doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2017
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025187. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2026Nový spoločníkPatrik Šedivý, podiel 100 %
  3. 26. 7. 2024Nový člen vedeniaPatrik Šedivý, konateľ
  4. 1. 9. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120520930
  5. 26. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50899350

Patriks PUB s.r.o. – tržby 320 tis. € – IČO 50899350