SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50901435

PRAKTIK MEDICAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2017
IČO
50901435
DIČ
2120518103
Sídlo
Hurbanova 596/2, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľMUDr. Marián Králik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRAKTIK MEDICAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 23. 5. 2017. Vo vedení firmy: Marián Králik. V roku 2025 mala firma tržby 116 tis. € (+8,7 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1287. z 1 536 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
116 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2019
+213 %
050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020+113 %2021+13 %2022+3 %2023+14 %2024+2 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2020, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,2 %
    −4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    82,4 %
    +35,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    64,4 %
    +22,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,8 %
    +9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby116 098 €106 792 €104 190 €91 642 €88 833 €78 846 €37 095 €——
Výsledok hospodárenia25 747 €28 360 €26 106 €16 377 €15 845 €13 373 €7 725 €——
Aktíva spolu39 971 €68 330 €46 544 €71 188 €56 599 €35 402 €22 507 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie31 247 €59 966 €31 606 €58 320 €41 943 €26 098 €12 725 €5 000 €5 000 €
Podané23. 3. 202613. 3. 202511. 3. 202425. 11. 202418. 3. 202326. 3. 202127. 3. 202025. 3. 201928. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1287. z 1 536 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 596/2, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 43302/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251287. z 1 536
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50901435

PRAKTIK MEDICAL, s.r.o. – tržby 116 tis. € – IČO 50901435