SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50913611

Beautywood SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · od 2017
IČO
50913611
DIČ
2120542039
Sídlo
Hlavná 2000/66A, 931 01 Šamorín
firmy v okolí

KonateľBalázs István Rákos

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Beautywood SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 24. 5. 2017. Vo vedení firmy: Balázs István Rákos. V roku 2025 mala firma tržby 466 tis. € (−12,4 %) a zisk 31 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
466 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2017
+2697 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2017—2018×62019+75 %2020+16 %2021+54 %2022+61 %2023+19 %2024−12 %2025−12 %
  • Najlepší rok
    2018, ×6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,6 %
    −17,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,1 %
    −17,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby465 571 €531 684 €600 844 €506 070 €313 904 €203 501 €175 550 €100 451 €16 644 €
Výsledok hospodárenia31 131 €42 035 €25 779 €55 058 €5 275 €5 103 €−6 839 €−2 655 €−6 015 €
Aktíva spolu148 708 €204 942 €156 367 €107 669 €87 671 €67 515 €100 194 €60 770 €16 771 €
Vlastné imanie78 666 €73 313 €31 279 €60 558 €15 378 €10 103 €−1 839 €2 345 €−1 015 €
Podané23. 6. 202626. 6. 202519. 6. 20247. 6. 202324. 6. 20221. 6. 202130. 3. 202028. 2. 201931. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
688. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120542039
platiteľ od 29. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 2000/66A, 931 01 Šamorín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 5. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 40056/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šamorín.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025688. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 4. 2020Presun sídlaHlavná 2000/66A Šamorínpredtým Ulica Mihálya Marczella 6714/53 Dunajská Streda
  3. 29. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120542039
  4. 24. 5. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50913611

Beautywood SK, s.r.o. – tržby 466 tis. € – IČO 50913611