SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50933728

x mat trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017

predtým DIAMONT LINE s. r. o.

IČO
50933728
DIČ
2120528850
Sídlo
Tomášikova 26, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMatic Vrbnjak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

x mat trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 8. 6. 2017. Vo vedení firmy: Matic Vrbnjak. V roku 2025 mala firma tržby 299 tis. € (−56,4 %) a stratu 67 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1597. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
299 tis. €
Za rok
−56 %
Od 2018
−54 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2018—2019−46 %2020−35 %2021+37 %2022+67 %2023+120 %2024−40 %2025−56 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,4 %
  • Najlepší rok
    2023, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -22,3 %
    −25,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,6 %
    −12,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,7 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,8 %
    +24,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby298 847 €685 563 €1 141 393 €518 941 €310 347 €226 652 €350 540 €644 709 €—
Výsledok hospodárenia−66 790 €21 203 €239 689 €167 312 €79 948 €91 834 €82 012 €79 881 €−808 €
Aktíva spolu1 181 525 €917 560 €976 801 €1 122 990 €1 113 182 €1 015 908 €835 951 €734 183 €4 215 €
Vlastné imanie699 079 €765 868 €744 665 €504 976 €337 664 €257 918 €166 084 €84 073 €4 192 €
Podané17. 6. 20266. 3. 202530. 4. 202425. 6. 202313. 2. 202330. 6. 202131. 10. 202025. 6. 201921. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1597. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120528850
platiteľ od 4. 4. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 26, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 120337/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DIAMONT LINE s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Administratívne službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251597. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2023Presun sídlaTomášikova 26 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Gogoľova 18 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 4. 4. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120528850
  4. 16. 11. 2017Nový člen vedeniaMatic Vrbnjak, konateľ
  5. 9. 11. 2017Zmena obchodného menax mat trade s.r.o.predtým DIAMONT LINE s. r. o.
  6. 9. 11. 2017Nový spoločníkMatic Vrbnjak, podiel 100 %
  7. 8. 6. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50933728

x mat trade s.r.o. – tržby 299 tis. € – IČO 50933728