SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50937693

NI and TO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2017
IČO
50937693
DIČ
2120546120
Sídlo
Hronská 205/17, 040 11 Košice – Západ
firmy v okolí

KonateľIng. Slavka Petríková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NI and TO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Západ, v registri od 28. 6. 2017. Vo vedení firmy: Slavka Petríková. V roku 2024 mala firma tržby 12 tis. € (+12,6 %) a stratu 338 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať200. z 257 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
12 tis. €
Za rok
+13 %
010 tis.20 tis.2017—2018+122 %2019−32 %2020+15 %2021+15 %2022−17 %2023−3 %2024+13 %
  • Najlepší rok
    2018, +122 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -2,7 %
    +3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017
Tržby12 482 €11 084 €11 410 €13 703 €11 954 €10 430 €15 445 €6 959 €
Výsledok hospodárenia−338 €−732 €−1 291 €−1 359 €−1 192 €−1 462 €−2 165 €−125 €
Aktíva spolu5 621 €2 937 €4 106 €5 270 €7 941 €11 000 €14 624 €18 977 €
Vlastné imanie2 374 €2 712 €3 444 €4 735 €6 094 €7 286 €8 747 €10 912 €
Podané9. 7. 202512. 4. 202429. 5. 202320. 6. 202215. 4. 20216. 9. 20203. 6. 201910. 5. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
200. z 257 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120546120
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hronská 205/17, 040 11 Košice – Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 6. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 41772/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Západ.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Vedenie účtovníctvaod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024200. z 257
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 7. 2025 · 3 záznamy

  1. 9. 7. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120546120
  3. 28. 6. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50937693

NI and TO s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 50937693