SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50944801

ICANDO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2017
IČO
50944801
DIČ
2120590230
Sídlo
Na stanicu 22, 010 09 Žilina
firmy v okolí

KonateľKim Sunghoe+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ICANDO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 14. 9. 2017. Vo vedení firmy: Kim Sunghoe a Dongjin Kim. V roku 2025 mala firma tržby 2,1 mil. € (+0,3 %) a zisk 292 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať32. z 943 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,1 mil. €
Za rok
+0 %
Od 2017
+5770 %
05 mil.10 mil.15 mil.2017—2018×122019+179 %2020+67 %2021×6,22022−67 %2023−65 %2024+44 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2018, ×12

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,1 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,6 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,0 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,4 %
    −8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby2 071 131 €2 065 307 €1 433 816 €4 088 935 €12 295 484 €1 979 542 €1 183 891 €423 731 €35 282 €
Výsledok hospodárenia291 685 €239 643 €92 752 €285 555 €338 259 €63 181 €68 174 €−22 165 €−612 €
Aktíva spolu1 323 237 €1 439 970 €921 024 €818 895 €1 618 842 €681 894 €177 581 €88 186 €14 565 €
Vlastné imanie868 597 €816 555 €806 481 €713 730 €406 442 €68 181 €73 174 €−17 777 €4 388 €
Podané20. 5. 202631. 3. 202528. 3. 202427. 6. 20239. 5. 202226. 4. 202131. 3. 20201. 4. 20193. 4. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
32. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
89 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120590230
platiteľ od 1. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na stanicu 22, 010 09 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 68547/L
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2017
  • čistiace a upratovacie službyod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2017
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2020
  • Sťahovacie službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202532. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 20. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 20. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 8. 2025Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 6. 6. 2025Presun sídlaNa stanicu 22 Žilinapredtým Pusté 848 Rosina
  4. 2. 6. 2025Nový člen vedeniaDongjin Kim, konateľ
  5. 12. 9. 2020Nový spoločníkKim Sunghoe, podiel 100 %
  6. 19. 10. 2018Presun sídlaPusté 848 Rosinapredtým Pri Kysuci 99/77 Žilina
  7. 1. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120590230
  8. 14. 9. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50944801

ICANDO s.r.o. – tržby 2,1 mil. € – IČO 50944801