SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50945971

T&T Technology s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2017
IČO
50945971
DIČ
2120540444
Sídlo
Lavičková 2925/12, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Tvrdoň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

T&T Technology s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 24. 6. 2017. Vo vedení firmy: Ján Tvrdoň. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−51,9 %) a zisk 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať201. z 2 493 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−52 %
Od 2017
+7259 %
01 mil.2 mil.3 mil.2017—2018×13,72019×4,22020−9 %2021+44 %2022+52 %2023+29 %2024+4 %2025−52 %
  • Najlepší rok
    2018, ×13,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    93,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,3 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,4 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby1 211 247 €2 519 386 €2 431 365 €1 879 620 €1 234 823 €857 153 €938 599 €224 814 €16 460 €
Výsledok hospodárenia82 294 €179 640 €104 634 €−216 567 €−179 539 €6 293 €22 677 €15 647 €728 €
Aktíva spolu1 911 990 €1 857 410 €1 367 268 €814 780 €661 497 €343 167 €296 534 €51 430 €8 202 €
Vlastné imanie87 808 €5 515 €−241 126 €−345 760 €−129 193 €50 345 €44 052 €21 375 €5 728 €
Podané19. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202422. 6. 202328. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202028. 6. 201927. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
201. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
37 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120540444
platiteľ od 16. 4. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lavičková 2925/12, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 6. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 34932/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2017
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 2017
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2017
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025201. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Tvrdoň
  3. 11. 5. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ján Tvrdoň
  4. 16. 4. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120540444
  5. 24. 6. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50945971

T&T Technology s. r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 50945971