SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50955152

Benemon s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2017
IČO
50955152
DIČ
2120535923
Sídlo
Hany Zelinovej 4516/3, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľMiroslav Benedek

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Benemon s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 17. 6. 2017. Vo vedení firmy: Miroslav Benedek. V roku 2025 mala firma tržby 166 tis. € (−19,2 %) a zisk 8 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
166 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2021
+3 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2021—2022+24 %2023+7 %2024−4 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,1 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,1 %
    +12,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,1 %
    −37,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby166 213 €205 712 €214 218 €200 223 €161 273 €————
Výsledok hospodárenia7 758 €4 700 €3 929 €3 186 €−4 967 €−827 €−4 247 €−5 453 €1 221 €
Aktíva spolu33 564 €45 928 €56 166 €70 819 €16 920 €21 106 €26 136 €34 989 €10 223 €
Vlastné imanie25 796 €18 038 €13 338 €9 408 €1 255 €5 395 €1 975 €769 €6 221 €
Podané11. 2. 202624. 1. 202519. 1. 202419. 1. 202323. 1. 20224. 2. 202110. 1. 202010. 2. 201919. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1344. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120535923
platiteľ od 15. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hany Zelinovej 4516/3, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 120563/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Vedenie účtovníctvaod 2017
  • Stolárstvood 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251344. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2024Nový spoločníkMiroslav Benedek, podiel 100 %
  3. 8. 2. 2024Nový člen vedeniaMiroslav Benedek, konateľ
  4. 15. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120535923
  5. 17. 6. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50955152

Benemon s. r. o. – tržby 166 tis. € – IČO 50955152