SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50974262

JIVY TECH, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017

predtým AA121 s.r.o.

IČO
50974262
DIČ
2120552082
Sídlo
Gorkého 12, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJiří Vyskočil

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JIVY TECH, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 29. 6. 2017. Vo vedení firmy: Jiří Vyskočil. V roku 2020 mala firma tržby 224 tis. € (−7,5 %) a stratu 680 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
224 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2017
+207 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018+152 %2019+32 %2020−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +45,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +152 %

Ukazovatele 2020

  • Marža
    -0,3 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -1,0 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,3 %
    +4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2020201920182017
Tržby223 528 €241 680 €183 291 €72 809 €
Výsledok hospodárenia−680 €−984 €−1 912 €2 544 €
Aktíva spolu69 859 €44 646 €39 986 €9 241 €
Vlastné imanie3 968 €4 648 €5 632 €7 544 €
Podané14. 6. 202125. 8. 202026. 3. 201926. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120552082
platiteľ od 9. 1. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gorkého 12, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 6. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 158103/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4942 Sťahovacie služby
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AA121 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2017
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Informačná činnosťod 2017
  • Služby požičovníod 2017
  • Fotografické službyod 2017
  • Dizajnérske činnostiod 2017
  • Kuriérske službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sťahovacie služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4942), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

134 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 134.

História zmien

Posledná zmena 13. 1. 2022 · 7 záznamov

  1. 13. 1. 2022Zrušená registrácia DPH
  2. 15. 10. 2021Nový spoločníkJiří Vyskočil, podiel 100 %
  3. 31. 8. 2021Nový člen vedeniaJiří Vyskočil, konateľ
  4. 14. 6. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  5. 23. 9. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPeter Čarnecký
  6. 9. 1. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120552082
  7. 29. 6. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sťahovacie služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50974262

JIVY TECH, s. r. o. – tržby 224 tis. € – IČO 50974262