SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50977873

SVN servis, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50977873
DIČ
2120552731
Sídlo
Budovateľská 1060/20, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľAdriana Mateová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SVN servis, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 11. 7. 2017. Vo vedení firmy: Adriana Mateová, Martin Jászberényi a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 43 tis. € (−7,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať973. z 1 864 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
43 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2017
+114 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018+87 %2019+8 %2020+5 %2021+15 %2022−4 %2023+12 %2024−13 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2018, +87 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,1 %
    +11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,8 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,8 %
    +13,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,2 %
    −35,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby43 308 €46 618 €53 567 €47 687 €49 440 €42 866 €40 821 €37 862 €20 255 €
Výsledok hospodárenia6 549 €1 637 €−91 €6 482 €2 733 €4 408 €1 336 €3 063 €2 006 €
Aktíva spolu39 063 €54 149 €76 295 €69 885 €70 752 €29 654 €15 813 €24 733 €18 665 €
Vlastné imanie33 121 €26 572 €24 936 €25 027 €18 546 €15 813 €11 405 €10 069 €7 006 €
Podané18. 3. 202629. 4. 202526. 6. 202419. 6. 202330. 5. 20229. 6. 202127. 3. 202014. 6. 201931. 5. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
973. z 1 864 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budovateľská 1060/20, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 7. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 121058/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025973. z 1 864
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2022Nový člen vedeniaMartin Jászberényi, konateľ
  3. 17. 6. 2022Nový člen vedeniaVladimír Tesár, konateľ
  4. 11. 7. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50977873

SVN servis, s. r. o. – tržby 43 tis. € – IČO 50977873