SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51013282

FH Bau, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Plaveč · od 2017
IČO
51013282
DIČ
2120625749
Sídlo
Podzámok 451, 065 44 Plaveč
firmy v okolí

KonateľMária Hetešová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FH Bau, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plaveč, v registri od 12. 9. 2017. Vo vedení firmy: Mária Hetešová. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (+58,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5643. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
+58 %
Od 2018
−80 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+18 %2020−98 %2021+161 %2022+78 %2023−53 %2024+180 %2025+58 %
  • Priemerný rast ročne
    −20,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +180 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,8 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,7 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby30 135 €19 047 €6 810 €14 345 €8 073 €3 095 €181 513 €153 760 €—
Výsledok hospodárenia2 846 €1 763 €2 558 €2 717 €−3 208 €−10 713 €4 722 €20 987 €2 301 €
Aktíva spolu45 078 €42 222 €34 719 €31 929 €28 547 €53 600 €58 970 €45 138 €37 059 €
Vlastné imanie28 972 €26 126 €24 363 €21 805 €19 088 €22 296 €33 009 €28 287 €7 301 €
Podané30. 6. 202616. 7. 20251. 7. 202428. 6. 202323. 8. 202223. 8. 202223. 8. 202223. 8. 202229. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5643. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
343 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120625749
platiteľ od 6. 2. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podzámok 451, 065 44 Plaveč
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 9. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 35147/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Plaveč.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255643. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 5. 2021Zápis konečného užívateľa výhodMária Hetešová
  3. 28. 4. 2021Nový člen vedeniaMária Hetešová, konateľ
  4. 6. 2. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120625749
  5. 12. 9. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51013282

FH Bau, s.r.o. – tržby 30 tis. € – IČO 51013282