SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51014181

PROPER SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2017
IČO
51014181
DIČ
2120560013
Sídlo
Gaštanová 36, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Róbert Poklemba+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROPER SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 20. 7. 2017. Vo vedení firmy: Róbert Poklemba a Peter Praženec. V roku 2025 mala firma tržby 368 tis. € (+15,3 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1418. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
368 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2017
+857 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2017—2018×9,92019+15 %2020+22 %2021+19 %2022−31 %2023−16 %2024−14 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2018, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,5 %
    +6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -15,4 %
    +24,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,7 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,4 %
    −9,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby367 721 €318 857 €368 902 €440 176 €635 999 €534 491 €438 416 €381 262 €38 416 €
Výsledok hospodárenia−9 368 €−28 265 €−18 425 €19 386 €66 897 €74 274 €44 833 €59 221 €523 €
Aktíva spolu107 368 €152 647 €181 361 €231 833 €251 928 €246 970 €164 225 €98 137 €30 644 €
Vlastné imanie60 817 €71 814 €119 465 €137 890 €192 778 €125 881 €96 440 €64 744 €523 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202525. 6. 202426. 6. 202313. 6. 202229. 6. 20213. 8. 20201. 4. 20193. 4. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1418. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120560013
platiteľ od 15. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gaštanová 36, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 7. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 68217/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Vedenie účtovníctvaod 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
  • Kuriérske službyod 2017
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251418. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 10. 2018Nový spoločníkPeter Praženec, podiel 50 %
  3. 13. 10. 2018Nový spoločníkIng. Róbert Poklemba, podiel 50 %
  4. 24. 7. 2018Nový člen vedeniaIng. Róbert Poklemba, konateľ
  5. 24. 7. 2018Nový člen vedeniaPeter Praženec, konateľ
  6. 20. 7. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51014181

PROPER SK s.r.o. – tržby 368 tis. € – IČO 51014181