SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51014378

ARTEL Ing. Kósa s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2017
IČO
51014378
DIČ
2120556900
Sídlo
K. Marxa 1438/10, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľIng. Gabriel Kósa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARTEL Ing. Kósa s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 21. 7. 2017. Vo vedení firmy: Gabriel Kósa. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−13,1 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1049. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2017
+61 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018+127 %2019−7 %2020−34 %2021+13 %2022−4 %2023+14 %2024+7 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2018, +127 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    61,5 %
    +3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    79,3 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    70,7 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby32 760 €37 720 €35 410 €31 150 €32 450 €28 705 €43 170 €46 225 €20 365 €
Výsledok hospodárenia20 139 €21 914 €14 312 €11 711 €5 755 €−151 €13 527 €11 334 €5 420 €
Aktíva spolu28 466 €31 635 €27 843 €30 758 €29 165 €26 642 €44 150 €21 619 €19 943 €
Vlastné imanie25 410 €27 185 €19 583 €16 982 €10 875 €5 120 €18 798 €16 654 €10 420 €
Podané9. 2. 202626. 2. 202513. 2. 202420. 2. 202316. 2. 202225. 2. 202125. 2. 20201. 3. 201923. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1049. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
K. Marxa 1438/10, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 7. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 43728/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Činnosť autorizovaného stavebného inžiniera podľa zákona č. 138/192 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov v kategórii Inžinierske stavbyod 2017
  • Činnosť autorizovaného stavebného inžiniera podľa zákona č. 138/192 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov v kategórii Technické, technologické a energetické vybavenie staviebod 2017
  • Špecialista požiarnej ochranyod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251049. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 9. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 7. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51014378

ARTEL Ing. Kósa s.r.o. – tržby 33 tis. € – IČO 51014378