SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51017199

Smart Guard, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rožňava · od 2017
IČO
51017199
DIČ
2120557835
Sídlo
Kyjevská 6, 048 01 Rožňava
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Spišiak+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Smart Guard, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, v registri od 25. 7. 2017. Vo vedení firmy: Vladimír Spišiak a Beata Spišiak Kopčíková. V roku 2025 mala firma tržby 541 tis. € (+106,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať93. z 503 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
541 tis. €
Za rok
+106 %
Od 2017
+769 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2017—2018+81 %2019+58 %2020−21 %2021+65 %2022+20 %2023−18 %2024+15 %2025+106 %
  • Priemerný rast ročne
    +31,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,5 %
    −34,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,6 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby541 206 €262 481 €228 528 €277 490 €231 735 €140 681 €177 267 €112 454 €62 276 €
Výsledok hospodárenia3 425 €17 851 €1 239 €430 €3 325 €1 735 €9 759 €940 €2 126 €
Aktíva spolu263 831 €287 001 €100 827 €104 393 €65 809 €60 106 €54 429 €26 884 €39 972 €
Vlastné imanie45 831 €42 407 €24 555 €23 316 €22 887 €19 560 €17 825 €8 065 €7 126 €
Podané31. 3. 202620. 6. 202529. 3. 202423. 3. 202323. 3. 202210. 6. 202123. 3. 202025. 3. 201926. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
93. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120557835
platiteľ od 1. 2. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kyjevská 6, 048 01 Rožňava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 7. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 41971/V
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2599 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rožňava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2017
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2017
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2017
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2017
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2017
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 29 tis. € · posledná 18. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2599), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202593. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2026Nový spoločníkIng. Vladimír Spišiak, podiel 50 %
  3. 6. 2. 2026Nový spoločníkBc. Beata Spišiak Kopčíková, podiel 50 %
  4. 23. 1. 2026Nový člen vedeniaBc. Beata Spišiak Kopčíková, konateľ
  5. 7. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Spišiak
  6. 23. 3. 2018Nový člen vedeniaIng. Vladimír Spišiak, konateľ
  7. 1. 2. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120557835
  8. 25. 7. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51017199

Smart Guard, s.r.o. – tržby 541 tis. € – IČO 51017199