SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51072017

Gofox, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
51072017
DIČ
2120579208
Sídlo
Parková 45, 821 05 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľZoltan Cseh

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gofox, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 25. 8. 2017. Vo vedení firmy: Zoltan Cseh. V roku 2018 mala firma tržby 311 tis. € (+305,9 %) a zisk 692 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať27. z 117 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2018
311 tis. €
Za rok
×4,1
Od 2017
+306 %
0200 tis.400 tis.2017—2018×4,1
  • Najlepší rok
    2018, ×4,1

Ukazovatele 2018

  • Marža
    0,2 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −39,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,0 %
    +85,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20182017
Tržby311 100 €76 650 €
Výsledok hospodárenia692 €4 068 €
Aktíva spolu368 994 €10 150 €
Vlastné imanie14 761 €9 068 €
Podané28. 6. 20191. 7. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
27. z 117 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120579208
platiteľ od 1. 10. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Parková 45, 821 05 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 124054/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 201827. z 117
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2018 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

277 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 277.

História zmien

Posledná zmena 3. 8. 2021 · 7 záznamov

  1. 3. 8. 2021Zrušená registrácia DPH
  2. 28. 6. 2019Podaná účtovná závierkaza rok 2018
  3. 20. 10. 2017Presun sídlaParková 45 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Laskomerská 515/2 Banská Bystrica
  4. 20. 10. 2017Nový spoločníkZoltan Cseh, podiel 100 %
  5. 5. 10. 2017Nový člen vedeniaZoltan Cseh, konateľ
  6. 1. 10. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120579208
  7. 25. 8. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51072017

Gofox, s.r.o. – tržby 311 tis. € – IČO 51072017