SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51114143

ELWIL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stožok · od 2017
IČO
51114143
DIČ
2120609480
Sídlo
Stožok 354, 962 12 Stožok
firmy v okolí

KonateľĽuboslav Vilhanček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELWIL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stožok, v registri od 10. 10. 2017. Vo vedení firmy: Ľuboslav Vilhanček. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2573. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
×10,7
010 tis.20 tis.2017—2018×14,42019−71 %2020×5,92023−95 %2025×10,7
  • Najlepší rok
    2018, ×14,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    59,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    57,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    51,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby10 058 €—940 €——18 687 €3 180 €11 148 €774 €
Výsledok hospodárenia5 944 €−1 081 €−720 €−2 140 €−529 €622 €156 €3 367 €−300 €
Aktíva spolu11 463 €5 450 €5 650 €6 396 €11 964 €11 964 €8 731 €12 016 €4 700 €
Vlastné imanie10 319 €4 375 €5 456 €6 176 €8 316 €8 845 €8 223 €8 066 €4 700 €
Podané13. 6. 202622. 5. 20254. 2. 202413. 4. 202317. 5. 202220. 6. 202114. 3. 202028. 6. 20194. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2573. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120609480
platiteľ od 1. 8. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stožok 354, 962 12 Stožok
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 10. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 32839/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stožok.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácií staviebod 2017
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2017
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252573. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120609480
  3. 10. 10. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51114143

ELWIL, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 51114143