SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51119820

FM bageta, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pusté Úľany · od 2017
IČO
51119820
DIČ
2120596280
Sídlo
Športová 466/3, 925 28 Pusté Úľany
firmy v okolí

KonateľFrantišek Kužela

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FM bageta, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pusté Úľany, v registri od 28. 9. 2017. Vo vedení firmy: František Kužela. V roku 2025 mala firma tržby 125 tis. € (+52,3 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1315. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
125 tis. €
Za rok
+52 %
Od 2017
+459 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018+192 %2019+1 %2020−24 %2021−10 %2022+50 %2023+33 %2024−9 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2018, +192 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,5 %
    +38,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,8 %
    +69,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,0 %
    +64,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,9 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby124 532 €81 754 €89 354 €67 392 €44 853 €49 933 €65 455 €65 109 €22 262 €
Výsledok hospodárenia15 561 €−21 100 €−13 269 €−18 703 €−22 384 €−16 296 €−10 542 €−15 535 €−12 456 €
Aktíva spolu55 498 €57 644 €61 879 €59 600 €60 321 €63 584 €67 020 €77 464 €80 613 €
Vlastné imanie50 561 €53 900 €59 306 €57 575 €44 616 €30 704 €4 458 €−10 535 €−7 456 €
Podané30. 3. 202617. 3. 202512. 3. 20246. 3. 202318. 2. 202216. 3. 20214. 3. 202012. 2. 20196. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1315. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120596280
platiteľ od 30. 9. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športová 466/3, 925 28 Pusté Úľany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 9. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 40828/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pusté Úľany.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 25. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251315. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51119820

FM bageta, s. r. o. – tržby 125 tis. € – IČO 51119820