SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51130572

BEST-BP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2017
IČO
51130572
DIČ
2120609689
Sídlo
Banisko 2924/7A, 977 01 Brezno
firmy v okolí

KonateľBc. Pavel Belko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEST-BP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 29. 9. 2017. Vo vedení firmy: Pavel Belko. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať632. z 749 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+7 %
05 tis.10 tis.15 tis.2019—2021×52022+5 %2023+61 %2024+16 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2021, ×5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,0 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,3 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,3 %
    −5,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby10 044 €9 360 €8 045 €5 000 €4 747 €—948 €——
Výsledok hospodárenia1 607 €−3 269 €−8 767 €−11 511 €−35 129 €−17 170 €−10 920 €−7 970 €−1 063 €
Aktíva spolu551 178 €549 769 €543 151 €543 712 €536 987 €543 971 €633 689 €4 847 €9 646 €
Vlastné imanie3 838 €−23 546 €−20 278 €−6 511 €−66 040 €−30 911 €−13 741 €−4 033 €3 937 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202317. 2. 202218. 2. 202127. 2. 20206. 3. 201928. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
632. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120609689
platiteľ od 1. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Banisko 2924/7A, 977 01 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 32757/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 260 tis. € · posledná 3. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto BreznoKúpna zmluva260 tis. €3. 6. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025632. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodBc. Pavel Belko
  3. 1. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120609689
  4. 29. 9. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51130572

BEST-BP, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 51130572